Genel

ATO üyelerine yurt içi ve yurt dışı turlarda çeşitli oranlarda indirim uygulanmaktadır. İndirimden yararlanabilmek için üyelerin Ankara Tabip Odası'nın verdiği Tıp Doktoru Kimlik Kartını göstermeleri yeterlidir. Detaylı Bilgi için Tıklayın.
ATO üyelerine öğrenci indirimi uygulanmaktadır. İndirimden yararlanabilmek için üyelerin Ankara Tabip Odası'nın verdiği Tıp Doktoru Kimlik Kartını göstermeleri yeterlidir. Detaylı Bilgi için Tıklayın.
ATO üyelerine teknoloji ve kağıt ürünlerinde %5, diğer ürünlerde %10 indirim uygulanmaktadır. İndirimden yararlanabilmek için üyelerin Ankara Tabip Odası'nın verdiği Tıp Doktoru Kimlik Kartını göstermeleri yeterlidir. Detaylı Bilgi için Tıklayın.
Odamız üyelerine Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı seminerlerinde geçerli olmak üzere %8 oranında indirim uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi için Tıklayın.

ATO üyelerine indirim uygulanmaktadır. İndirimden yararlanabilmek için üyelerin Ankara Tabip Odası'nın verdiği Tıp Doktoru Kimlik Kartını göstermeleri yeterlidir.

 

Odamız üyelerine Çankaya Ziebart  tarafından %15 oranında indirim uygulanmaktadır. İndirimden yararlanabilmek için üyelerin Ankara Tabip Odası'nın verdiği Tıp Doktoru Kimlik Kartını göstermeleri yeterlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız